Holländsk skola

Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (17/1800-tal): Figurscen med sällskap matande barn, olja på duk, ca 50x42 cm

Retuscher

413369

2016-10-19