Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (17/1800-tal): Figurscen med sällskap matande barn, olja på duk, ca 50x42 cm
Retuscher
413369
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här