Bordslampa Boréns

Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns
Bordslampa Boréns

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORÉNS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, fot i teak, fot och skärm i mässing, undertill etikettmärkt Boréns Borås, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Hotell Knaust, Sundsvall

413397

2016-10-16