Skålfat Daum France

Skålfat Daum France
Skålfat Daum France
Skålfat Daum France
Skålfat Daum France
Skålfat Daum France
Skålfat Daum France

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAUM FRANCE, skålfat, 1900-talets andra hälft, "Amaryllis", pate de verre, diameter 34 cm, signerad Daum France

413399

2016-10-16