Lennart Jirlow akvarell på papper

Klubbat för:

12 000 SEK

6 000 SEK

LENNART JIRLOW, (född 1936): rökande man, signerad L. Jirlow, blandteknik på meny, 22x10,5 cm

lös montering

413401

2016-10-20