Bordslampor 1800-tal

Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR/ LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, senempire, brons, patinerade, delvis förgyllda, total höjd ca 52

413403

2016-10-16