Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL OLOF TRYGG (1910-1993), skulpturer, 2 st, skuret trä, polykromt bemålade, signerade C O Trygg, daterade 1956, höjd ca 15 resp. 22,5 cm
413406
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här