Stol Gunnar Asplund
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR ASPLUND, "GA1", stol, 1900-talets andra hälft, Källemo, ursprungligen formgiven 1931, kromad stomme, stoppad sits och rygg i grönt skinn, sitthöjd ca 48, höjd 77 cm
Sitsen med slitage
413411
2016-10-16