Vas Daum France

Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France
Vas Daum France

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAUM FRANCE, vas, 1900-talets andra hälft, "Daisy", pate de verre, modell 03263-1, signerad Daum France, höjd 12 cm, i originalask(lock saknas)

413416

2016-10-16