Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARL GUSTAF STRANDBERG (1891-1981): Nakenmodell, signerad K Gustaf Strandberg, olja på pannå, ca 37x27 cm
413428
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här