Karl Gustaf Strandberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL GUSTAF STRANDBERG (1891-1981): Nakenmodell, signerad K Gustaf Strandberg, olja på pannå, ca 37x27 cm

413428

2016-10-16