Stolar, 4 stkn, gustaviansk stil
2016-10-16
413433
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 2 + 2, gustaviansk stil, bronserat lövträ med skurna detaljer, resårsitsar med textilklädsel, bestående 2 stolar och 2 karmstolar, 1900-talets första hälft, höjd ca 98, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, färgbortfall, fläckar