Figuriner Dresden

Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden
Figuriner Dresden

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, Potschappel-Dresden, 1900-talets första hälft, i form av musicerande par, polykrom dekor, guld, höjd ca 30-32 cm

Nagg

413436

2016-10-16