Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN WILHELM DIETRICH, hans efterföljare (1800-tal) Saul, olja på duk, 42x37 cm
Smärre krackelyr
413448
2016-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här