Gårdsmotiv oljemålning
2016-10-17
413451
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Gårdsmotiv, signerad WE Weston, olja på duk, ca 46x30 cm