Potpurriurna Dresden

Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden
Potpurriurna Dresden

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRAKTURNA MED LOCK, porslin, Tyskland, Potschappel-Dresden, 1900-talets första hälft, på sockel, med hänklar, polykrom dekor i potpurri av blommor, putto samt genombrutna kronor, guld, höjd ca 73 cm

Nagg

413452

2016-10-16