Marianne Ågren oljemålning
2016-10-16
413461
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Körsbärsblom, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 36x120 cm