Peter Dahl portfolio med 4 färglitografier

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), Operabaren, portfölj med fyra färglitografier, 2006, signerade och numrerade Peter Dahl 95/375, bladstorlek 59x43 cm, utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm
Omfattar: Eftermiddag, Ingen man känner, Kanske känner man någon, Man känner allt för många. Editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm

413474

2016-10-16