Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931): "September", signerad SR, olja på duk, 65x80 cm

413476

2016-10-16