Silver bägare saltkar

Silver bägare saltkar
Silver bägare saltkar
Silver bägare saltkar
Silver bägare saltkar
Silver bägare saltkar
Silver bägare saltkar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, SALTKAR, FAT, 6 dlr, silver, 18/1900-tal, största höjden 13 cm, vikt ca 386 g

Slitage, skador, gravyrer

413481

2016-10-16