Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COURONNESPEL, skyltmärkt NK:s MODELL, 1920/30-tal, medföljande köer, 2 st, spelringar, ca 82x82 cm, Tävlinsregler medföljer
Bruksslitage
413489
2016-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här