Couronnespel NK

Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK
Couronnespel NK

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COURONNESPEL, skyltmärkt NK:s MODELL, 1920/30-tal, medföljande köer, 2 st, spelringar, ca 82x82 cm, Tävlinsregler medföljer

Bruksslitage

413489

2016-10-16