Anita Fröding oljemålning

Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "minne från konstakademin", monogramsignerad, akvarell, ca 44x41 cm

413504

2016-10-16