Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 110/275, Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm
413512
2016-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här