Victor Vasarely färgseriegrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 110/275, Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm

413512

2016-10-17