Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDICINSKÅP, 1900-talets andra hälft, trä och glas, höjd ca 170, 60x40 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning

413525

2016-10-17