Fred Andersson - Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), (5) Kompositioner, signerade och daterade, 1960-tal, akvareller, varierande mått

Oramade

413532

2016-10-17