Nattduksbord björk

Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk
Nattduksbord björk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1 par, 1900-talets mitt, björk, märkta Svenska Möbelfabriken, höjd ca 70, 42x36 cm

Smärre slitage

413533

2016-10-17