Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Från min trädgård Österlen" signerad Fare, olja på duk, 84x71 cm
413547
2016-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här