Leopold Fare oljemålning
2016-10-19
413556
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Motljus Österlen" signerad Fare, olja på duk, 98x80 cm