Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): "Ölands hamn", monogramsignerad BH, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 21x23 cm

413561

2016-10-17