Anthoine Jacobus van Wijngaerdt oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTHOINE JACOBUS VAN WIJNGAERDT (1808-1887): Betande kor, signerad, olja på pannå, ca 23x35 cm

413565

2016-10-17