Hugo Salmson akvarell

Hugo Salmson akvarell
Hugo Salmson akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO SALMSON (1843-1894): Kvarngård, signerad H. salmson 1864, akvarell, 24x31 cm
Proveniens: Bukowskis katalognummer 338 17/8 1947

413566

2016-10-17