Ljusstakar porslin

Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, 1800-tal, botten med Augustus Rexliknande märke, i form av putto, polykromt bemålade, guld, höjd ca 19 cm

Nagg, lagningar

413574

2016-10-17