Stig Lindberg Birka
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, mat-och kaffeservis, 41 dlr, Gustavsberg "Birka", bestående av: 8 mattallrikar, 6 desserttallrikar, 8 djupa, terrin med lock, såssnipa, 5 äggkoppar, 11 kaffekoppar med fat, sockerskål
Slitage, repor
413593
2016-10-17