Stig Lindberg Birka

Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka
Stig Lindberg Birka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, mat-och kaffeservis, 41 dlr, Gustavsberg "Birka", bestående av: 8 mattallrikar, 6 desserttallrikar, 8 djupa, terrin med lock, såssnipa, 5 äggkoppar, 11 kaffekoppar med fat, sockerskål

Slitage, repor

413593

2016-10-17