Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Kvinna på åker, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 50x67 cm
Smärre slitage, mindre hål i duken
413605
2016-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här