Severin Nilsson

Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson
Severin Nilsson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Kvinna på åker, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 50x67 cm

Smärre slitage, mindre hål i duken

413605

2016-10-17