Tema allmoge stolar

Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar
Tema allmoge stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st, BARNSTOL, 1700-tal, furu, bemålade

Bruksslitage

413616

2016-10-20