Fågelhus/-bur 1900-tal

Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal
Fågelhus/-bur 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELHUS/-BUR, bemålat trä, plåt samt metalltråd, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 105, 87x 61 cm

Bruksslitage

413635

2016-10-17