Leksak Lehmann

Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann
Leksak Lehmann

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEHMANN NA-OB 680, 1920-30-tal, åsnekärra med kusk i lackerad och litograferad plåt, spiralfjäderverk, längd 15 cm

Smärre skador och lagning, stödhjul saknas

413657

2016-10-17