Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STINA BROCKMAN (född 1951): "Ooaou", ur serien OH!
signerad, daterad och numrerad Stina Brockman 2004, 5/20, pigmentprint, bildyta ca 37x25 cm (med ram 52x40cm)
Mycket god kondition
413668
2016-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här