Stina Brockman - Ooaou

Stina Brockman - Ooaou
Stina Brockman - Ooaou
Stina Brockman - Ooaou
Stina Brockman - Ooaou

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STINA BROCKMAN (född 1951): "Ooaou", ur serien OH!
signerad, daterad och numrerad Stina Brockman 2004, 5/20, pigmentprint, bildyta ca 37x25 cm (med ram 52x40cm)

Mycket god kondition

413668

2016-10-21