Vagga allmoge

Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGGA, 1800-tal, furu, höjd ca 57, 80x56 cm

Bruksslitage och sprickor

413681

2016-10-17