Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", signerad roland S, 170/360, färglitografi, ca 52x33 cm

413691

2016-10-17