Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
BORDSSPEGEL, porslin, Tyskland, Sitzendorf, 1900-talets början, potpurridekor i form av putto samt blommor, guld, höjd ca 31 cm
Kantlagning
413703
2016-10-17