Bord 1900-talets första hälft

Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, bemålat, höjd ca 74, 86x60 cm

Slitage, sprickor

413719

2016-10-17