Hängskåp nyrenässans
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÄNGSKÅP, ek, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svarvade detaljer, skuren dekor, höjd ca 90, 49x25 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre skador, listdel med skada, 2 lösa listdelar medföljer
413723
2016-10-17