Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1800tal/1800-talets slut, skådespelare resp Yasukunitemplet, ca 34x23 cm vardera

Slitage

413725

2016-10-17