Stolar 1800-tal
2016-10-17
413726
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 3 st, udda, furu, 1800-tal, delvis bemålade, sitthöjd ca 43-48 cm
Smärre skador, bruksslitage, ostadiga