Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st, 1800-tal, kvinnomotiv, tiggare, ca 25x18 cm vardera, oramade

Slitage, veck

413730

2016-10-17