Figurgrupp KPM

Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM
Figurgrupp KPM

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURGRUPP, porslin, Tyskland, Königliche Porzellan Manufaktur, Berlin, Tyskland, 1800-tal, polykromt bemålad, dekor i form av flicka och pojke med ägg, längd ca 20 cm, höjd ca 15 cm

Nagg, lagning

413736

2016-10-17