Månskensampel

Månskensampel
Månskensampel
Månskensampel
Månskensampel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut, delvis förgylld, mässing, grönt glas, botten med ljushållare, elektrifierad, höjd ca 60 cm

Renoverad, kompletterad, senare elektrifierad

413753

2016-10-17