Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut, delvis förgylld, mässing, grönt glas, botten med ljushållare, elektrifierad, höjd ca 60 cm
Renoverad, kompletterad, senare elektrifierad
413753
2016-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här