Sybord i björk
2016-10-18
413757
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-tal, flambjörk, inredning med lådor, höjd ca 75, 60x39 cm
Nyckel saknas, slitage